درباره ما

شرکت AES در سال ۲۰۰۴   در کشور کانادا بطور رسمی و قانونی ثبت گردید و کار خود را در قالب تجارت بین‌الملل شروع و با بررسی های همه جانبه ارتباط تجاری خود را با اکثر کشورها و تولیدکنندگان دنیا بر قرار نموده است. شرکت A.E.S با داشتن کادری مجرب و فنی و با سابقه چندین ساله قادر است که کلیه سفارشات خرید مشتریان خود را با کارشناسی دقیق و فنی بررسی نموده و از تولیدکنندگان و فروشندگان معتبر بدونه هیچگونه واسطه و محدودیتی خریداری کند و با استفاده از شرکتهای حمل و نقل شناخته شده کالای مورد نظر را در اسرع وقت به محل مورد نظر خریدار انتقال دهد. شرکت A.E.S جهت اطمینان بیشتر و استانداردهای لازم کلیه کالاهای مورد سفارش را تحت نظارت شرکتهای ذیصلاح بازرسی نموده و با تأییدیه و اخذ گواهی های لازم مراحل دریافت و تحویل کالا را به انجام می رساند.

متقاضیان خرید مواد غذايي و ديگر  کالاهای خارجی می توانند قبل از خرید کالای خود  مشاوره ای با مدیریت شرکت A.E.S داشته باشند تا بتوانند از روش های فنی و اقتصادی روز تمامی مراحل کالای مورد نظر را ارزیابی نموده و جهت خرید اقدام نمایند

 شرکت AES در نظر دارد که جهت توسعه کار خود و رفاه مشتريان دفاتري را در دبي و ايران داير کند

لذا از افرادي که علاقمند هستند در خصوص شعبه تهران ودبي با ما همکاري داشته باشند  مشخصات  ,سوابق کاري و امکانات خود را به دفتر شرکت  AES ارسال فرمايند.

تلفن تماس کانادا   0016472072421

85310346   Tehran Iran

Email: info@aes-foods.com

09123136282